Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubomierz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Lubomierz. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lubomierz.