Wieńce i wiązanki pogrzebowe Murowana Goślina


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa wstęga. Słowa na wstędze mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Murowana Goślina. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Murowana Goślina.