Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zduńska Wola


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Zduńska Wola. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Zduńska Wola.