Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sobótka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze można podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Sobótka. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść idealnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sobótka.