Wieńce i wiązanki pogrzebowe Otwock


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Otwock. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Otwock.