Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ruciane-Nida


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Ruciane-Nida. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ruciane-Nida.