Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sanok


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Sanok. Kompozycje pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Sanok.