Wieńce i wiązanki pogrzebowe Głogów Małopolski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Głogów Małopolski. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Głogów Małopolski.