Wieńce i wiązanki pogrzebowe Chorzele


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Chorzele. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Chorzele.