Wieńce i wiązanki pogrzebowe Orneta


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa szarfa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Orneta. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Orneta.