Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tuliszków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Tuliszków. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Tuliszków.