Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radomsko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie można przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Radomsko. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radomsko.