Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bytom-Odrzański


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Bytom-Odrzański. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść idealnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Bytom-Odrzański.