Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowa Dęba


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Nowa Dęba. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść idealnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowa Dęba.