Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wilamowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Wilamowice. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wilamowice.