Wieńce i wiązanki pogrzebowe OlsztynPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Wieńce i wiązanki cmentarne, które możesz odnaleźć w naszej ofercie zostały skomponowane przez florystów, o wieloletnim wyszkoleniu w planowaniu i realizowaniu kompozycji na cmentarz, które od lat doręczamy bezpośrednio na uroczystości pogrzebowe. Przygotowujemy kompozycje na cmentarz jedynie ze świeżych kwiatów oraz dodatków, więc też nasze usługi cieszą się dużym uznaniem, a grono stałych nabywców stale wzrasta. Dołącz do nich i Ty. Sprawdź jak prosto i prosto złożysz u nas zlecenie na doręczenie wieńca bądź wiązanki, do której możesz przyłączyć bezpłatną wstęgę o indywidualnej treści. Uczcij swoją pamięć o bliskiej, zmarłej osobie, przekazując na uroczystość pogrzebową piękną kompozycję najlepszej jakości kwiatów. Dostarczymy Twoje zlecenie bez potrzeby osobistego odbioru, dzięki czemu nie musisz absorbować bliskich, ani sam zajmować się transportem wiązanki na cmentarz. Dostawa na terenie całego miasta Olsztyn na odpowiednio wskazaną godzinę, tuż przed rozpoczęciem uroczystości pogrzebowej.