Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mirosławiec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Mirosławiec. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Mirosławiec.