Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ozorków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Ozorków. Kwiaty na pogrzeb zawozimy idealnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Ozorków.