Wieńce i wiązanki pogrzebowe Inowrocław


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze można podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Inowrocław. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Inowrocław.