Wieńce i wiązanki pogrzebowe Konin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Konin. Kompozycje pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Konin.