Wieńce i wiązanki pogrzebowe Stalowa Wola


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Stalowa Wola. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Stalowa Wola.