Wieńce i wiązanki pogrzebowe Darłowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Darłowo. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Darłowo.