Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zawidów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Zawidów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Zawidów.