Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zator


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Zator. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Zator.