Wieńce i wiązanki pogrzebowe Września


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Września. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Września.