Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wadowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa szarfa. Słowa na wstędze można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Wadowice. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Wadowice.