Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łęczyca


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Łęczyca. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łęczyca.