Wieńce i wiązanki pogrzebowe Frampol


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Frampol. Kwiaty na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Frampol.