Wieńce i wiązanki pogrzebowe Barlinek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie można przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Barlinek. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy dokładnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Barlinek.