Wieńce i wiązanki pogrzebowe Brzeg


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Brzeg. Kwiaty na pogrzeb doręczamy idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Brzeg.