Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krynica Morska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Krynica Morska. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Krynica Morska.