Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dąbrowa Górnicza


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Dąbrowa Górnicza. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść idealnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Dąbrowa Górnicza.