Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ruda Śląska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Ruda Śląska. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Ruda Śląska.