Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pilzno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Pilzno. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pilzno.