Wieńce i wiązanki pogrzebowe LublinPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

Kompozycje pogrzebowe Lublin


 

 

Nie masz możliwości, aby być obecny na ceremonii pogrzebowej ważnej dla Ciebie osoby, natomiast zmierzasz za pomocą kwiatów, składanych na grobie, okazać swoją pamięć? Skorzystaj z naszej oferty dostawy wieńców i wiązanek, dostarczanych wprost do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego na terenie Lublina. Kompozycje kwiatów na cmentarz dostępne w naszej ofercie zostały wymyślone przez profesjonalnych florystów, od lat specjalizujących się w robieniu kompozycji pogrzebowych. Stwórz słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na szarfie, dodanej do wieńca albo wiązanki. Doskonale pojmujemy jak istotne stanowi dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich bliskich, poprzez złożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, wspaniałej i świeżej wiązanki cmentarnej, stąd też przygotowywane przez nas kompozycje wykonywane są z najwyższej klasy kwiatów oraz dodatków. Za pomocą naszej kwiaciarni internetowej możesz szybko i sprawnie złożyć zamówienie na dobraną kompozycję pogrzebową, bez konieczności osobistego odbioru czy zajmowania krewnych. Sprawdź naszą propozycję i przekonaj się jak bezpieczne oraz szybkie może być zamawianie dostawy wieńców oraz wiązanek.