Wieńce i wiązanki pogrzebowe Góra Kalwaria


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Góra Kalwaria. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Góra Kalwaria.