Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pleszew


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa szarfa. Treść na wstędze możecie podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Pleszew. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć precyzyjnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Pleszew.