Wieńce i wiązanki pogrzebowe Halinów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Halinów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy dokładnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Halinów.