Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kórnik


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Kórnik. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Kórnik.