Wieńce i wiązanki pogrzebowe Głubczyce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Głubczyce. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Głubczyce.