Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kartuzy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie możecie przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Kartuzy. Kompozycje pogrzebowe przywozimy idealnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Kartuzy.