Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kościan


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Kościan. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Kościan.