Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łuków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Łuków. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć precyzyjnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Łuków.