Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowy Wiśnicz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Nowy Wiśnicz. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Nowy Wiśnicz.