Wieńce i wiązanki pogrzebowe Torzym


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Torzym. Kwiaty na pogrzeb przywozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Torzym.