Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kutno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Kutno. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Kutno.