Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skawina


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Skawina. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Skawina.