Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krynica Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Krynica Zdrój. Kompozycje na pogrzeb zawozimy idealnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Krynica Zdrój.