Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łęknica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Łęknica. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Łęknica.