Wieńce i wiązanki pogrzebowe Stary Sącz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Stary Sącz. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy idealnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Stary Sącz.